شرایط و ظوبط استفاده

قوانین و مقررات خرید از فروشگاه اینترنتی iBmall.ir

از اینکه مارا برای خرید انتخاب کردید سپاس گذاریم و به خود میبالیم.

بدین وسیله این سایت قوانین و مقررات خود را به عرض شما عزیزان می رساند:
1) انتخاب و گزینش کالا:

در این مرحله کاربر کالای خود را در این سایت جستجو می کند و آن را پیدا نموده و قصد نهایی کردن انتخاب خود (خرید) را دارد که در این صورت توجه به این نکته حائز اهمیت می باشد که کالا را دقیقا با توجه به توضیحات و تصویر آن انتخاب نماید که در این موضوع فروشگاه بهینه خرید موظف است توضیحات منطبق بر واقعیت کالا را ارائه دهد. مسئولیت انتخاب اشتباه محصول مثل اشتباه در انتخاب سایز یا ظرفیت و ... تماما به عهده مشتری است.

2) ثبت سفارش:

در این مرحله کاربر می تواند ثبت نام کرده و حسابی را برای خود در سایت ایجاد می نماید که هر بار دیگر لازم به وارد نمودن اطلاعات خویش ندارد و کاربر باید اطلاعات خود را از جمله آدرس و شماره تماس را دقیق و کامل وارد نماید که اخلالی در اقدامات آتی از جمله ارسال و پیگیری کالا پیش نیاید.

* تذکر: جهت پیگیری کامل خرید و سفارشات خود حتما قبل از ثبت سفارش و یا انجام هر گونه عملیات، در سایت ثبت نام کنید

3) روش های پرداخت:
الف) پرداخت آنلاین به وسیله ی درگاه های اینترنتی بانک های عضو شتاب :اگر می خوهید آنلاین مبلغ فاکتور را تسویه نمایید روی گزینه ی پرداخت آنلاین در مراحل خرید کلیک کرده و به درگاه پرداخت یکی از بانک های عضو شتاب راهنمایی خواهید شد،برای این کار باید کارت حساب بانکی یکی از بانک های عضو شتاب را داشته باشید که رمز دوم آن ( رمز اینترنتی ) فعال باشد و در حین خرید بانک مربوطه اطلاعاتی همچون شماره کارت،رمز دوم،شماره cvv2 و تاریخ انقضای کارت را از شما دریافت می نماید.
ب)انتقال وجه ( کارت به کارت ):در صورتیکه به هر علت امکان پرداخت آنلاین برای شما فراهم نیست می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید تا شماره کارت جهت واریز به روش کارت به کارت به شما داده شود
4) نحوه تایید و ارسال کالا:

پس از ثبت سفارش و تایید پرداخت بانکی،نسبت به بسته بندی و آماده سازی کالا اقدام می شود و به موسسه حمل و نقلی که شما در حین خرید انتخاب نموده اید،تحویل می گردد.هر گونه تغییر در این روند حتما با خریدار هماهنگ خواهد شد.

5) مدت زمان ارسال و تحویل سفارش:

با توجه به نحوه ی ارسال انتخابی و پس از آماده سازی و بسته بندی، اگر خرید تا قبل از ساعت 13 در سایت ثبت و تسویه گردد فردای آن روز ( روز کاری ) ارسال خواهد شد و به نسبت طولانی بودن مسیر و مدت زمان تحویل حمل و نقل موسسه انتخابی از جانب شما این زمان بین 48 ساعت تا 72 ساعت متغییر می باشد.

6) نحوه پیگیری مرسوله:

زمان،نحوه و شماره پیگیری مرسوله ی شما پس از تحویل به پست،باربری،تیپاکس و یا هر مدل از ارسال کالا به وسیله پیامک و یا ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد ،در صورت نیاز به پیگیری بیشتر می توانید با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

7) دریافت کالا توسط خریدار:

در زمان دریافت کالا حتما به ظاهر کالا توجه نمایید که هیچ گونه شکستگی،روندگی،رطوبت و باز شدن وکوم وجود نداشته باشد و در صورت مشاهده هر یک از موارد از تحویل گرفتن کالا خودداری فرمایید و در صورت تحویل گرفتن کالا با این شرایط فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی را در این مورد بر عهده ندارد.

10) حق مالکیت معنوی و مادی:

ماکیت محتوی سایت به فروشگاه اینترنتی iBmall متعلق می باشد و استفاده از هر منبع از آن مانند: علائم تجاری،لوگو،بنرهای تبلیغاتی،توضیحات و تصاویر کالا خلاف قوانین می باشد و قابل پیگیری از طرق قانونی می باشد.

11) آدرس های فروشگاه بهینه خرید:

این مجموعه دارای آدرس های زیر می باشد و مسئولیتی نسبت به مطالب منتشر شده از آدرس های دیگر ندارد.

www.ibmall.ir

12) تغییر محتوای سایت:

این مجموعه اختیار دارد به صلاح دید خود در هر زمان که لازم بداند نسبت به تغییرات محتوای سایت از جمله ظاهر،قیمت کالا،تصویر کالا و ... اقدام کند و یا حتی فعالیتی را کاملا متوقف نماید.

13) کالاهای ارائه شده در سایت:

در این مجموعه به هیچ عنوان کالای کارکرده،قاچاق،تقلبی،سلاح گرم و سرد،حیوانات،میراث ملی و فرهنگی،مواد مخدر و در نهایت هر کالایی که منافع فردی و ملی را مورد هجوم قرار دهد ارائه نخواهد شد و این سایت خود را تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می داند.


در پایان هدف از ارائه این مطالب ایجاد محیط امن و قانونمند می باشد و در هر مسئله ی مورد اختلاف این مجموعه تمام تلاش خود را انجام می دهد تا با پیدا کردن راه حل،قدمی در راستای کمک به مشتری گرامی بردارد.